Труба нержавіюча зварна

Труба нержавіюча (труба нержавеющая, stainless pipe)

У постійній наявності на складі у м. Києві та під замовлення нержавіючі труби загального призначення, а також для харчової промисловості, від європейських виробників (IltaInox, Marcegaglia, Satinox, Tubacexі тощо).

Вся продукція вироблена відповідно до європейських норм і стандартів ASTM.

Труба нержавіюча зварна

Повідомлення sova_dima » Вів березня 06, 2012 8:43 am

EN10296-2 - труби великого діаметру. Стандарт регламентує технічні вимоги на поставку зварних труб з круглим поперечним перерізом, виготовлених з нержавіючої сталі і призначених для використання в механічних конструкціях та загальному машинобудуванні.

EN 10217-7 - нержавіюча труба для роботи під тиском. Стандарт регламентує технічні вимоги на поставку двох категорій зварних труб круглого поперечного перерізу, виготовлених із аустенітних і аустенитно-феритних нержавіючих сталей для роботи під тиском.

DIN11850 - нержавіюча труба призначена для використання в харчовій, хімічній та фармацевтичній промисловості. Стандарт регламентує технічні вимоги на розміри, матеріали, якість внутрішньої і зовнішньої поверхні для зварних труб з нержавіючої сталі для трубопровідних систем харчової та хімічної промисловості

DIN11866 - нержавіюча труба для медичної, хімічної та фармацевтичної промисловості. Стандарт регламентує технічні вимоги на розміри і матеріали, якість внутрішньої і зовнішньої поверхні, а також маркування труб з нержавіючої сталі з зовнішнім діаметром від 6,35 до 219,1 мм, які застосовуються в системах водопроводів медичної, хімічної та фармацевтичної промисловості.

ISO2037 - труби нержавіючі для харчової промисловості. Стандарт регламентує технічні умови на розміри, допуски, шорсткості поверхні, матеріали та гігієнічні вимоги до зварних або безшовним трубах стандартної довжини з нержавіючої сталі, призначеними для харчової промисловості.
sova_dima
 
Повідомлення: 29
З нами з: Пон лютого 13, 2012 12:43 pm
Звідки: Київ

Повернутись до Труба нержавіюча

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron